Michał Machnacki

MICHAŁ MACHNACKI – Chotomów

Zawodnik i współzałożyciel Grupy Biegowej CHTMO. Choruję na cukrzycę insulinozależną od 2006 roku (do tego czasu grałem kilka sezonów w piłkę nożną B-Klasa Lotos Jabłonna a także w tenisa stołowego – III liga Sokół Serock, V Liga Lotos Jabłonna, IV Liga – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki).

Od maja 2009 roku postawiłem na bieganie. Do tej pory przebiegłem prawie 7000 km (w 2012 roku przeszedłem dwie operacje kolana, co zatrzymało mnie w bieganiu na okres ok. 8 miesięcy). Prócz biegania, czasem jeżdżę rowerem, a w wakacje rodzinnie lubię chodzić po ukochanych Sudetach. W tym roku pierwszy raz wziąłem udział w biegu górskim –  Półmaratonie Karkonoskim. Od 2009 roku blisko 200 różnych biegów w całej Polsce.

Planuję zaliczyć wszystkie biegi Parkrun-Polska – 29 lokalizacji na tę chwilę. Na ścianie wisi ponad 110 medali. Osiągnięcia? No cóż, tu zbytnio nie mam się czym chwalić. Jeśli chodzi o życiówki to: 5 km – 22:36 z Bemowskiego Biegu Przyjaźni, 10 km – 47:09 z Biegu Niepodległości, 15 km – 1:15:07 z Bełchatowskiej Piętnastki, Półmaraton – 1:54:05 z Warszawy, maraton – 5:05:35, także z Warszawy Ostatnia życiówka jest zdecydowanie do poprawienia, ale wymaga już zdecydowanych treningów…

Stypendysta II edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Prowadzę bloga: http://biegamzchtmo.blog.onet.pl/

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Michał MachnackiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *