Małgorzata Tracz

GOSIA TRACZ 

Cześć, nazywam się Gosia i obecnie chodzę do pierwszej klasy liceum na profilu biologiczno-chemicznym. Na cukrzycę pierwszego typu choruję od zerówki, czyli około dziewięć lat. 

Choroba nigdy nie była dla mnie ogromnym utrudnieniem w samorealizacji. Oczywiście, czasami bywa irytująca i nieco przeszkadza w codziennym życiu, ale dzięki ogromnemu wsparciu i wysiłkom całej rodziny nie spotykają mnie z jej powodu żadne większe nieprzyjemności. W tym momencie stała się już dla mnie normalnością i aż ciężko jest mi wyobrazić sobie, że miałabym np. nie sprawdzić cukru przed jedzeniem. Zbyt bardzo weszło mi to w nawyk. 

 

Jeśli chodzi o naukę obecnie najbardziej interesuje się genetyką i dietetyką, ale z doświadczenia wiem, że to się może jeszcze wiele razy zmienić. Jeśli czegoś mogę być pewna, to tylko tego, że moja przyszłość wiązać się będzie z biologią lub chemią. 

Moją pasją od dzieciństwa jest pisanie opowiadań. Zawsze lubiłam móc choć na chwilę uciec z realnego świata i udać się do własnego stworzonego tylko na moich zasadach, gdzie wszystko jest możliwe. Chciałabym kiedyś móc porwać do niego też innych ludzi i być w stanie zainteresować ich swoimi wymysłami. 

Takie stypendium to dla mnie duże wyróżnienie i zupełnie nie spodziewałam się, że zostanie mi ono przyznane. Cieszę się niezmiernie, że moje wysiłki w nauce zostały docenione i bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy.

 

 

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Małgorzata TraczAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *