Łukasz Rostalski

ŁUKASZ ROSTALSKI – Zielona Góra
Piłkarz, Football Freestyler, Od 2006 roku choruję na cukrzycę typu 1. Aktualnie mieszkam w Zielonej Górze, jestem studentem III roku informatyki na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Freestyle Football trenuję 4 lata w ten czas moim największym osiągnięciem (turniejowym) to 1/4 finału ogólnopolskiego turnieju Freestyle Football w Gubinie, i 4 miejsce w pokazach freestyle’owych w Ogólnopolskim turnieju Freestyle Football w Błaszkach.

Bardzo często pokazuje swoje umiejętności po przez swoje pokazy pod muzykę na różnych imprezach, meczach, eventach m.in: Gala Sportu Lubuskiego 2015 w Drzonkowie, Turniej Czterech Narodów ZG 2014, Mistrzostwa Polski piłki ulicznej, Pokazy i warsztaty dla Akademii Piłkarskiej Falubaz, Pokazy i warsztaty dla Akademii Piłkarskiej Reissa w Poznaniu, Finał Pucharu Polski w piłce nożnej (woj, Lubuskie) i wiele innych. Prowadzę fanpage na facebooku https://www.facebook.com/LRostalskiFF

Stypendysta II edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Stypendium sportowe ma dla mnie bardzo duże znaczenie, jak dobrze wiemy dzisiaj bez odpowiedniego wsparcia finansowego żaden sportowiec nie ma szans na duży rozwój. Postaram się przeznaczyć pieniądze na nowy sprzęt sportowy

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Łukasz RostalskiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *