Konrad Grzegórski

KONRAD GRZEGÓRSKI – Biała Podlaska

Piłkarz. Mam 14 lat. Urodziłem się 2001 r. w Białej Podlaskiej gdzie mieszkam, uczę się oraz od pięciu lat trenuję piłkę nożną w klubie „Akademia Piłkarska TOP – 54”.

Jestem uczniem 2 klasy sportowej o profilu piłka nożna Gimnazjum Publicznego nr 4. Moimi osiągnięciami są statuetki, nagrody rzeczowe za konkursy matematyczne oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Mam także osiągnięcia sportowe, posiadam 3 medale złote i 1 brązowy. W sezonie 2012-2013 wraz z całą moją drużyną zdobyliśmy mistrzostwo ligi wojewódzkiej w kategorii Młodzik Młodszy. W tym także sezonie zostałem wyróżnionym zawodnikiem i otrzymałem statuetkę.

W 2014 r zostałem wyróżniony statuetką dla najlepszego zawodnika w memoriale im.Ryszarda Golca. W tym samym roku zostałem wyróżniony i wybrany do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Holandii dla dzieci chorych na cukrzycę typu 1 i grających w piłkę nożną.

Największym osiągnięciem jest możliwość ciągłej walki, niepoddawania się oraz dążenie do spełniania swoich marzeń w życiu codziennym z chorobą. Moimi zainteresowaniami są: sport, piłka nożna, jazda rowerem górskim po bezdrożach, wędkarstwo. Inne to informatyka, matematyka oraz język angielski.

Stypendysta II edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Konrad GrzegórskiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *