Igor Brzozowski

IGOR BRZOZOWSKI – Dębica

Piłkarz. 11 lat, od 6 lat aktywnie gra w piłkę nożną w Klubie DAP DĘBICA na pozycji obrońcy osiągając z drużyną sukcesy, a w przypadku porażek cenne doświadczenie. Igor choruje na cukrzycę typu I, ale pomimo tego trenuje i nie odpuszcza, a na boisku zawsze walczy do końca.

Największe osiągnięcia Igora i kolegów to zwycięstwo w Turnieju Nivea i wyjazd na tygodniowy obóz piłkarski do Amsterdamu.  Sezon 2014-2015 był dla drużyny Igora napięty. Najważniejsze wydarzenia i sukcesy w sezonie 2014-2015 to III miejsce w  turnieju UHL Skotniki CUP, udział w  Velicante Cup oraz rozgrywki Deichman w których chłopcy wygrali Finały Miejskie w Dębicy i wzięli udział w finałach Ogólnopolskich w kategorii U11 w barwach Holandii.

Piłka nożna jest pasją Igora. Intensywnie trenuje i wspiera swoją drużynę a drużyna jego. Sport  dodaje mu sił i energii i pozwala cieszyć się pomimo barier, które są dodatkiem w dążeniu do dobrych wyników sportowych i …dobrych cukrów.

Stypendysta II edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Po intensywnej pierwszej połowie roku i lekkim odpoczynku w lipcu w sierpniu chłopcy przebywali na obozie piłkarskim DAP, gdzie przygotowywali się do sezonu 2015-2016.

Po powrocie z obozu  końcem wakacji 2015 roku ekipa Igora zadebiutowała w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego prezentując doskonałą formę. Igor wraz z kolegami do każdego meczu podchodzili świetnie przygotowani przez trenera. To w połączeniu z dużym zaangażowaniem całej drużyny pozwoliło wywalczyć pierwsze miejsce w podokręgu Dębickim. Na wiosnę cała ekipa przystąpi do rywalizacji o Mistrzostwo Podkarpacia z najlepszymi drużynami naszego regionu. Ale za nim to nastąpi chłopcy ciężko trenują, aby na wiosnę osiągnąć jak najlepszą dyspozycję.

W ramach przygotowań drużyna trenuje intensywnie na hali, przeplatając treningi meczami sparingowymi i turniejami halowymi, w których chłopcy podnoszą swoje umiejętności piłkarskie pod czujnym okiem trenera. Igor i cała ekipa z niecierpliwością wyczekują pierwszych wiosennych podmuchów, które przyniosą nowe doświadczenia i wyzwania dla niego i całego zespołu.

mms_20160123_101653

igor_brzozowski_01

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Igor BrzozowskiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *