Dominik Stańczak

DOMINIK STAŃCZAK – Kostrzyn nad Odrą.

Piłkarz ręczny. Chodzę obecnie do pierwszej klasy gimnazjum. Mam 14 lat. Na cukrzyce choruję  od 6 roku życia. Piłkę ręczną trenuję od 4 lat. Na treningi chodzę 3 razy w tygodniu . Jestem bramkarzem.

Mam na swoim koncie wiele osiągnięć , wiele medali i pucharów. Uczestniczyłem w Mistrzostwach Polski i z drużyną zajęliśmy 13 miejsce.  Obecnie przeszedłem do starszej grupy i też gram na polu. Moje zainteresowanie to sport , zwłaszcza piłka  ręczna i nożna.

Bardzo jestem szczęśliwy, że przyznano mi stypendium , po raz pierwszy w życiu. Był to okrzyk radości.

Stypendysta II edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Dominik w sezonie 2015/16 bierze udział w rozgrywkach ligowych w piłce ręcznej w kategorii „Młodzik”. Wraz z drużyną UKS NUKLEON zajął 2 miejsce w województwie lubuskim. Jak pisze prezes klubu Marek Zatylny: „Dominik w czasie treningów wykazuje duże zdyscyplinowanie, zaangażowanie, konsekwentnie dążąc do osiągania najlepszych wyników sportowych. W drużynie jest lubiany, umiejetnie współtworzy z kolegami zgrany zespół na boisku i poza nim.'”

dominik_stanczak_02

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Wyślij zgłoszenie pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

I już!!!!

0 comments on “Dominik StańczakAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *